Volgende activiteitza 31 oktDoKaPi goes Bib TienenBib Tienen · 10u – 13u
NLEN

Seizoen 2026

Clubcompetitie

Samen met de Belgische Federatie voor Simulatiespellen spelen onze leden mee in de Belgische clubcompetitie. Per club tellen de beste 5 tornooien mee.

4

DoKaPi staat op plaats 4 van 9 clubs
Clubcompetitie 2026 · 3.870,83 · 7 tornooien

Stand

Schuif opzij voor alle tornooien →

PlaatsClubTotaal (beste 5)AarschotArendonkAalstHerentNamurHasseltTienenMechelenOostende
1't Gezelschap4.666,10841,40856,581.005,871.023,65898,42881,57
2Speelduivel4.394,83803,42748,47860,47886,08813,36898,98935,94
3Spellenclub Mechelen4.081,07562,28755,53390,16965,00756,44824,24779,86
4DoKaPi3.870,83973,17731,81823,09477,30640,01661,03681,72
5De Speeldoos2.998,25687,41510,97339,63606,12854,12
6Dubbel Dobbel1.334,40359,21272,24326,19376,77
7De Pionne983,77373,05610,72
8In Ludo Veritas493,91493,91
9Spelen op Zolder0,00

Telt niet mee (niet bij de beste 5)

Stand van 13 oktober 2026 · Bekijk de officiële stand ↗

Komende tornooien